Obavijest roditeljima učenika OŠ Vladimir Bosnar Stubičke Toplice

Poštovani roditelji, dragi učenici!

MZO-a predstavilo je UPUTE ZA SPRJEČAVANJE I SUZBIJANJE EPIDEMIJE COVID-19 VEZANO ZA RAD PREDŠKOLSKIH USTANOVA, OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA U ŠKOLSKOJ GODINI 2020./2021. (nalaze se u privitku vijesti). Na temelju navedenih Uputa, te u skladu s materijalno-tehničkim i prostornim uvjetima OŠ Vladimir Bosnar Stubičke Toplice, kao i nakon najavljenih dodatnih konzultacija s MZO i osnivačem (Općina St. Toplice) tijekom narednih nekoliko dana, izraditi će se Provedbeni plan organizacije i održavanja nastave u OŠ Vladimir Bosnar Stubičke Toplice za 2020./2021. nastavnu godinu. Sastavni dio Provedbenog plana bit će Protokoli za učenike (RN i PN), roditelje i djelatnike s jasno definiranim uputama o postupanju tijekom boravka u školi, a s kojima će navedeni biti upoznati u najkraćem roku od njihova donošenja.

Unaprijed Vam se zahvaljujem na razumijevanju

Ravnateljica:

BrigitteGmaz, mag.prim.educ

Upute_vrtici_i_skole_24_08_2020_HZJZ-1.pdf (174.08 KB)

objavio: Goran Jenić   datum: 27. 8. 2020.