Dobrodošla generacijo 2020./2021.

Nepovoljna zdravstvena, epidemiološka i gospodarska situacija, svakodnevna prilagodba na neudobne maske, nagađanja o odvijanju nastave u školi – sve to nestalo je poput magle kad su u ponedjeljak, 7. rujna, u školu zakoračila 23 hrabra srca i pridružila se svojoj učiteljici Aniti Kobelščak. Učenici 1. a razreda sa svojim su jednako uzbuđenim i ponosnim roditeljima pokazali da u trenutku u kojem započinju svoj školski odgojno-obrazovni put baš ništa drugo nije bitno. Simboličnim školskim darovima učiteljica je svojim novim učenicima prvi dan pokazala kako je većinu vremena u školi ipak jako jako lijepo i ugodno. Prvašiće su srdačno pozdravili ravnateljica Brigitte Gmaz i općinski načelnik Josip Beljak, asistentica u nastavi Monika Čulig i stručna služba škole. Uz opremanje radnim materijalima Općina Stubičke Toplice učenicima je darovala slikovnicu „Kako je spašen mali Mate“ spisateljice Branke Primorac. Nekoliko primjeraka dobili smo i za školsku knjižnicu. Radosni smo radi velike generacije koja će tijekom osam godina školu obogaćivati različitošću, novim znanjima i djelima.

objavio: Blanka Doko   datum: 9. 9. 2020.