Sudjelovanje u Adventskoj izložbi "U susret Došašću"

Autor: Blanka Doko, 1. 12. 2017.

Već tjednima se naša škola priprema za izlaganje na tradicionalnoj općinskoj Adventskoj izložbi „U susret Došašću“. Uz pomoć razrednika učenici su izradili mnogobrojne ukrase božićnih i zimskih motiva. U četvrtak, 30. studenog, uoči početka Došašća, sudjelovali smo na svečanom otvorenju Izložbe, u Vijećnici Općine Stubičke Toplice. Osim lijepim i bogatim izložbenim prostorom, simpatije smo osvojili nastupom naših Zboraša pod vodstvom učiteljice Nikoline Petrinec.

Općina Stubičke Toplice pokrovitelj je ovogodišnje Izložbe. Stoga je Izložbu otvorio načelnik Općine Stubičke Toplice Josip Beljak, a sve nazočne pozdravila je ispred organizatora predsjednica Udruge Hrvatska žena, Barica Zrinščak. Osim naših učenika u prigodnom kulturnom programu nastupili su članovi Društva Naša djeca Stubičke Toplice, polaznici Dječjeg vrtića „Zvirek“ i književnica Đurđica Zrinščak Družinec. Svoje kreativne radove predstavile su i članice Udruge Hrvatska žena Stubičke Toplice, članovi Društva Naša djeca Stubičke Toplice, polaznici Dječjeg vrtića „Zvirek“, štićenici Centra za rehabilitaciju „Pustodol“, Marija Čukelj i Danica Pavelić.

Izložba je otvorena za posjetitelje danas od 8:00 do 17:00 sati te u subotu 2.12. od 9:00 do 15:00 sati.