Ukupno: 205908

Obavijest o povratku učenika od 1. do 4. razreda u školu

Poštovani roditelji učenika 1. do 4. razreda Osnovne škole Vladimir Bosnar Stubičke Toplice, sukladno Uputama za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova i razrednu nastavu od 1. do 4. razreda te posebne razredne odjele i rad s djecom s teškoćama koja imaju pomoćnika u nastavi HZJZ  i Preporukama za organizaciju rada u razrednoj nastavi MZOa pozivamo sve

učenike od 1. do 4. razreda na redovitu nastavu

od 25. svibnja 2020. godine s početkom u 7. 45.

Nastava će se odvijati samo u prijepodnevnoj smjeni prema rasporedu sati koji ćete dobiti od razrednih učiteljica. Od ponedjeljka 25. svibnja organiziran je i prijevoz učenika putnika prema uobičajenom rasporedu prijevoza kao i prehrana u školskoj kuhinji.

Na mrežnim stranicama naše škole nalaze se Upute HZJZ-a  , Dodatne preporuke i upute, Savjete za roditelje i  Preporuke MZOa te Vas ovim putem pozivam da ih pročitate i upoznate se s navedenima.

Za učenike roditelja koji još uvijek iz objektivnih i subjektivnih razloga nisu spremni poslati dijete u školu izostanak će biti opravdan te se učenici mogu naknadno uključiti.

Veselimo se povratku učenika u našu školu.

Ravnateljica:

Brigitte Gmaz, dipl.uč

objavio: Goran Jenić   datum: 21. 5. 2020.