Ukupno: 200249

11. DAN ŠKOLE

Dragi naši učenici, poštovani roditelji, djelatnici i posjetitelji naše mrežne stranice,

naša škola danas slavi 11. rođendan!

U povodu Dana škole pripremili smo pregršt edukativno-zabavnih digitalnih materijala te vas pozivamo da ih zajednički rješavate i prelistavate.

Novi 7. broj školskog lista Maksić zasjao je nikad veći i sadržajniji, prvi put u digitalnom obliku.

MAKSIĆ - 7. broj školskog lista

"Kada će već jednom zvoniti?, pomislio si nestrpljivo očekujući taj čudesni zvuk koji označava kraj, odmor i konačno ljetne praznike. Minute su klizile polako, skoro da ti se činilo da se vraćaju unatrag.  Učiteljičino pitanje prenulo te iz te sporosti : ''Tko mi želi donijeti iz zbornice kartu svijeta?'' Brže bolje si podigao ruku i isti mah se našao na vratima učionice." - tako počinje pustolovina jednog našeg učenika, a ti mu budi desna ruka i pomozi mu riješiti zagonetke u igri Escape Room.

Escaperoom - Dan škole

U kvizu provjeri svoje znanje o Stubičkim Toplicama i svojoj školi te što brže otključaj čestitku: Osnovna škola Vladimir Bosnar Stubičke Toplice, sretan jedanaesti rođendan!

SRETAN VAM DAN OSNOVNE ŠKOLE VLADIMIR BOSNAR STUBIČKE TOPLICE

RAZREDNA NASTAVA OBILJEŽILA DAN IGRAMA NA OTVORENOM

Učenici od 1. do 4. razreda danas su u školi obilježili Dan škole. Sa svojim su učiteljicama Martinom Drempetić, Bernardom Zrinski, Davorkom Maček, Monikom Barić, Mirnom Domitrek Avirović i Anitom Kobelščak 4. sat izišli na školsko igralište i dvorište te svaki u svome kutku zaigrali jednu od popularnih igara na otvorenom: graničara, nošenje loptice u žlici, štafete, provlačenja kroz obruč i natezanja užeta. Prvašići su izračunali koji bi razred pohađala naša Škola da je dijete poput njih i koliko će imati godina kad oni budu veliki jedanaestogodišnjaci. U fotogaleriji provjerite koliko uzbuđenja je proizašlo u samo jednom satu.

Pozivamo učenike razredne nastave da se uz pomoć malčice starijih ukućana također okušaju u digitalnim igrama u povodu Dana škole!

ROĐENDANSKA ŽELJA:

Hvala vam što ste i ove školske godine bili s nama, u dobrim i manje dobrim trenucima, što ste nam donijeli mnogo radosti i uspjeha. Želimo da nam sljedeća školska godina bude još uspješnija i radosnija te se svi okupimo na proslavi 12. rođendana.

Sretan 11. Dan škole!

objavio: Goran Jenić   datum: 12. 6. 2020.

« Srpanj 2020 »