Obavijest o početku nove školske godine - 7. rujan 2020.

Autor: Goran Jenić, 3. 9. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji!

U skladu s Uputama HZJZ-a i Modelima i preporukama MZO-a (objavljeno na stranicama škole), te prema prostornim i materijalno-tehničkim uvjetima u OŠ Vladimir Bosnar Stubičke Toplice, kao i mogućnostima prijevoza (prijevoznika), organizirana je nastava u OŠ Vladimir Bosnar Stubičke Toplice.

Nastava u školskoj godini 2020./2021. počinje 7. rujna 2020.

Učenici od 5. do 8. razreda

Učenici od 5. do 8. razreda na nastavu dolaze prijepodne. 7. rujna u prijepodnevnoj smjeni nastava počinje u 7. 45.

Toga dana učenici će imati samo četiri sata, te će nastava završiti u 10. 40 sati. Raspored sati učenici će dobiti od svojih razrednika u virtualnim učionicama.

Raspored prijevoza:

Strmec /Pila – 7.10  ;

Pihači/Podgaj- 7.15 ;

Sljemenski put-   7.15

Povratak:

Sljemenski put 10.45       Pihači  10.45         Strmec/Pila  10.45

Učenici od 2. do 4. razreda

Učenici od 2. do 4. razreda na nastavu dolaze poslijepodne i to u 13 sati. Prvog dana imat će po 4 školska sata te će im nastava završiti u 15.55 sati.Raspored i detaljne upute za ostatak tjedna učenici će dobiti u ponedjeljak od svojih razrednih učiteljica.

Raspored prijevoza:

Strmec/Pila 12. 20            Pihači/Podgaj  12. 20       Sljemenski put   12. 20

Povratak       Svi smjerovi u 16. 10

Učenici prvog razreda u pratnji jednog roditelja dolaze 7. rujna 2020. u 15 sati.  Prvog dana nastava će im trajati do 16. 30 sati.

Učenici polaznici programa Cjelodnevne nastave dolaze na nastavu u 7. 45, a završavaju u 12 sati.

RASPORED ULASKA U ŠKOLSKU ZGRADU

Sporedni ulaz ( kod vrta)

CJELODNEVNA NASTAVA

SPOREDNI ULAZ

Glavni ulaz

GLAVNI ULAZ

SPOREDNI ULAZ

GLAVNI ULAZ

Ukoliko učenici iz nekog razloga ne stignu do škole u vrijeme ulaska u školu navedeno u tablici pričekaju poziv svoje učiteljice/učitelja te tek tada ulaze.

Prilikom ulaska učenici pod vodstvom učitelja odlaze do garderobnih ormarića gdje se obuvaju u papuče, odlaze do sanitarnog čvora koji je označen samo za njihov razredni odjel i peru ruke sapunom i tekućom  vodom te odlaze u svoje učionice. U učionicama borave tijekom cijeloga dana i sjede sami u školskoj klupi na razmaku od 1, 5 metra.

Sve ostale informacije i detalje oko početka rada u novoj školskoj godini u OŠ Vladimir Bosnar Stubičke Toplice možete pročitati u Provedbenom planu organizacije i održavanja nastave ( pod opširnije) kojeg je izradilo Povjerenstvo škole a uskladilo ga s Uputama  za sprečavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano uz rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2020./2021. kao i Modelima i preporukama za rad u uvjetima povezanima s COVID-19 MZOa.

Želim vam svima sretnu i uspješnu školsku godinu. Veselimo se povratku učenika u školske klupe kao i dolasku novih učenika prvašića,

Ravnateljica:

Brigitte Gmaz, mag.prim.educ