Upisi u 1. razred osnovne škole u školskoj godini 2017./2018.

Autor: Goran Jenić, 4. 4. 2017.

Poštovani roditelji budućih prvašića,

postupak utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta radi upisa u prvi razred osnovne škole obvezan je za djecu rođenu u razdoblju od 01. travnja 2010. do 31. ožujka 2011. godine. Djeca postupak upisa obavljaju prema upisnom području, odnosno prema mjestu prebivališta ili prijavljenog boravišta djeteta. Za upisno područje Stubičkih Toplica postupak upisa će se obavljati u prostorijama škole 30. i 31. svibnja 2017. prema rasporedu koji se nalazi na oglasnoj ploči škole i u privitku ove obavijesti.

Na pregled je potrebno donijeti:

- zdravstvenu iskaznicu djeteta,

- medicinsku dokumentaciju, ako je dijete bolovalo,

- cijepnu knjižicu djeteta ili ispis-podatka o cijepljenju od nadležnog liječnika,

- potvrdu djetetovog zubnog liječnika o pregledu zubiju djeteta,

- laboratorijski nalaz krvi i urina test trakom (ako dijete posjeduje laboratorijski nalaz ne stariji od šest mjeseci ne treba vaditi novi), laboratorijske pretrage provodi medicinskobiokemijski laboratorij prema sjedištu ordinacije izabranog liječnika djeteta (u tom slučaju potrebna je samo zdravstvena iskaznica djeteta).

LABORATORIJSKE PRETRAGE za djecu koja prema nadležnosti pretrage i inače obavljaju u Medicinsko-biokemijskom laboratoriju u Oroslavju će se obavljati tijekom mjeseca svibnja subotom od 7.00 do 9.00 sati (06. 05., 13. 05. i 20. 05. 2017.).

Potrebno je donijeti zdravstvenu iskaznicu djeteta.

NIJE potrebno imati uputnicu liječnika.