Nagrada KZŽ za uspjeh

U utorak, 19. lipnja, Krapinsko-zagorska županija je organizirala prijem u Gimnaziji Antuna Gustava Matoša Zabok za učenike osnovnih i srednjih škola i njihove mentore koji su na državnim natjecanjima i smotrama osvojili prva tri mjesta. Nagrađeni su i uspjesi izvan propozicija AZOO, ASOO i HŠŠS, stoga je svečanosti nazočila naša ravnateljica Brigitte Gmaz. Zahvaljujući 3. mjestu Malih robotičara na Izložbi inovacija u Ivanić-Gradu i 1. nagradi na CM konferenciji te 2. mjestu učenice 3.a Lori Šipek-Glavač u natječaju Državne uprave za zaštitu i spašavanje, našu je školu Krapinsko-zagorska županija nagradila s 2.000,00 kuna.

Sa stranice www.kzz.hr:

Na svečanosti su učenicima i njihovim mentorima dodijeljene novčane nagrade i priznanja, koje su im uručili župan Krapinsko-zagorske županije Željko Kolar, predsjednica Županijske skupštine Vlasta Hubicki, zamjenica župana za društvene djelatnosti Jasna Petek te zamjenica gradonačelnika Zaboka Valentina Đurek. Nakon dodjele nagrada, župan Krapinsko-zagorske županije Željko Kolar istaknuo je: „Kad imate ovakve učenike i mentore, odlične ravnateljice i ravnatelje onda sa smješkom dolazite na ovakva događanja. Najbolji pokazatelj njihovog rada je da naša djeca u velikom postotku upisuju fakultete, i to one koji su im prvi izbor, a te fakultete i završavaju“, rekao je župan Kolar te naglasio kako Krapinsko-zagorska županija mora stvarati uvjete za dobro školovanje, ali  i u suradnji sa gospodarstvom stvarati uvjete za nova radna mjesta.

Zamjenica župana za društvene djelatnosti Jasna Petek istaknula je kako je lijepo na kraju školske godine zbrojiti što se sve radilo u zagorskim školama te naglasila: „U našim školama radi se dobro, radi se puno i radi se kvalitetno!“

Ukupan broj učenika i mentora sa izvrsnim rezultatima na natjecanjima iznosi 160 učenika i 99 mentora. Krapinsko-zagorska županija je za nagrade izdvojila ukupno 90.300 kuna.

objavio: Blanka Doko   datum: 21. 6. 2018.

« Rujan 2018 »

UDŽBENICI 2018./2019.