Javni poziv

KLASA: 602-01/17-01/13

URBROJ: 2113/03-380-33-17-2

Stubičke Toplice, 3. listopada 2017. godine

Na temelju točke IV. Odluke o zabrani novog zapošljavanja službenika i namještenika u javnim službama (N.N.broj:70/16.) Osnovna škola Vladimir Bosnar Stubičke Toplice, Strmečka cesta 5 a, Stubičke Toplice, upućuje

JAVNI POZIV

vanjskim pružateljima usluga čišćenja i održavanja zgrada

Predmet: Javni poziv za obavljanje poslova spremačice s nepunim radnim vremenom,

• 4 sata dnevno

Ovim putem pozivamo Vas da se javite na naš poziv za:

• Pružanje usluge čišćenja i održavanja  300 m2 unutarnjeg prostora i 300 m2 i vanjskog prostora OŠ Vladimir Bosnar Stubičke Toplice.

Pružanje usluga čišćenja unutarnjeg i vanjskog prostora iz ovog javnog poziva obavlja se u vremenu od 16-20,00 sati, svakodnevno od ponedjeljka do petka.

Poslovi čišćenja obuhvaćaju: čišćenje učionica, hodnika, sanitarnih prostorija, ureda, čišćenje i uređenje vanjskog prostora – stepenica te okoliša škole.

Sredstva i pribor za čišćenje osigurava Osnovna škola Vladimir Bosnar Stubičke Toplice.

Ponude sa cijenom rada brutto po satu dostavite preporučenom poštom s naznakom „javni poziv-ne otvaraj“ u roku od 8 dana od dana objave na web stranicama Škole na adresu:

Osnovna škola Vladimir Bosnar Stubičke Toplice, Strmečka cesta 5a.

Pristigle ponude će razmatrati povjerenstvo imenovano od strane Osnovne škole Vladimir Bosnar Stubičke Toplice.

Rezultati odabira ponuda objavit će se na web stranicama OŠ Vladimir Bosnar Stubičke Toplice.

Ravnateljica škole:

Brigitte Gmaz, dipl.uč.