preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Školski kurikulum

Godišnji plan i program

Učenje njemačkog jezika

Priloženi dokumenti:
BROSURA KDV 2020.pdf

Prevencija ovisnosti

Priloženi dokumenti:
Brosura za roditelje.pdf

Mi jedemo odgovorno

 

INDIVIDUALNI RAZGOVORI S RODITELJIMA U 

školskoj godini 2019./2020.

 

RAZRED- PREDMET

UČITELJ – UČITELJICA

UJUTRO

POPODNE

1.a

Martina Drempetić

ponedjeljak 2.sat 8,35-9,20

ponedjeljak 3.sat 15,40-16,25

1.b

Dubravka Orešić Dreven

ponedjeljak, 4.sat 10,25-11,10

ponedjeljak, 4.sat 16,30-17,15

1.b/

Informatika

Martina Dinjar

srijeda 4. sat 10:25-11:10

srijeda 3. sat 15:40-16:25

2.a

Davorka Maček

četvrtak, 2.sat 8.35 - 9.20

ponedjeljak, 5.sat 17.20 - 18.05

3.a

Monika Barić

ponedjeljak,3.sat 9.30 - 10.15

utorak, 5. sat 17.20 - 18.05

3.b

Mirna Domitrek Avirović

 

 

4.a

Anita Kobelščak

srijeda, 4. sat 10.25 - 11.10

srijeda. 3.sat 15.40 - 16.25

5.a/

Engleski jezik

Marina Klauški

srijeda, 3.sat 9.35-10.20

ponedjeljak, 4.sat 15.40-16:25

5.b/

Hrvatski jezik

Danijela Miklec

utorak 3. sat 9.35-10.20

uto 17.15-17.30

čet 14.50 - 15.20 3. sat

 

6.a/

Geografija-Povijest

Marijana Pavlović

četvrtak, 2. sat 8.35 -9.20

četvrtak, 2. sat  13.50 - 14.35 h

7.a/

Hrvatski jezik

Romina Gorički

utorak 5. sat 11:15 - 12:00

ponedjeljak 4. sat 15:40 - 16:25

7.b/

Matematika

Monika Grabušić

utorak 2. sat 8:35- 9:20

ponedjeljak 4. sat 15:40 -16:25

8.a/TZK

Martina Debeljak

Ponedjeljak, 2.sat 8.35 - 9.20

Petak, 15.40- 16.25

Likovna kultura

Mia Papeš

 

 

Glazbena kultura

Ivica Šipek

srijeda 3.sat, 9.35-10.20 

srijeda 3. sat, 14.50 - 15.35

Engleski jezik

Ružica Bubanj

srijeda 6. sat, 2.05 - 12.50

srijeda 0.sat, 13.00 - 13.45

Matematika

Štefica Dumančić Poljski

utorak 4. sat, 10.25 - 11.10

utorak 4. sat, 15.40 - 16.25

Povijest

Magdalena Želimorski

ponedjeljak 2. sat, 8.35-9.20

ponedjeljak 2. sat, 13.50-14.35

Priroda-Biologija

Tatjana Prlina

četvrtak 5.sat, 11.15-12.00

četvrtak  7.sat

Kemija

Andrijana Fekonja

petak 2.sat  8:35-9:20

četvrtak 6.sat, 17:20-18:05

Fizika

Aladin Čeh

petak 4. sat 10.25.- 11.10

ponedjeljak 3. sat 14.50 - 15.35

Tehnička kultura

Blanka Puček

petak 7.sat, 12:55 - 13:40

petak 0. sat, 12:05 - 12:50

Vjeronauk

Željko Dreven

Ponedjeljak, 9:30-10:15

Srijeda, 14:45-15:30

Njemački jezik

Martina Kovačec

utorak 5. sat, 11:15 - 12:00

utorak 1. sat, 13:50 - 14:30

 

 
UDŽBENICI 2020./2021.

Školski list ''MAKSIĆ''


Tražilica



 

PODRŠKA UČENICIMA

 

Obavještavamo učenike i roditelje da se od sutra  javljaju pedagogu isključivo putem maila 

osvbosnar.pedagog@gmail.com 

ukoliko ćete imati kakvih poteškoća sa korištenjem tableta ili virtulanih učionica. 


VIRTUALNI RAZREDI

Virtualni razred 5.a         

Virtualni razred 5.b       

Virtualni razred 6.a         

Virtualni razred 7.a         

Virtualni razred 7.b         

Virtualni razred 8.a         

5.a - PRISTUPNI KOD

5.b - PRISTUPNI KOD

6.a - PRISTUPNI KOD

7.a - PRISTUPNI KOD

7.b - PRISTUPNI KOD

8.a - PRISTUPNI KOD

 

Za sve poteškoće možete se obratiti pedagogu na: osvbosnar.pedagog@gmail.com


SMJERNICE MZO-a

Preventivno o koroni


Kalendar
« Srpanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


e-Dnevnik

    


Vremenik

UPISI U SREDNJE ŠKOLE


Natjecanja

 


Upis u srednju!

Internet vozačka dozvola

Klikom na on-line katalog naše knjižnice dobivate uvid u dostupnost željenog naslova!

Korisni linkovi
Korisni linkovi





preskoči na navigaciju