Učenička natjecanja, susreti i smotre 2017. godine

Već tradicionalno i ove školske godine 2017./2018.g. organiziraju se natjecanja, susreti i smotre učenika osnovnih i srednjih škola. Uz redoviti školski program, učenici i njihovi nastavnici – profesori (mentori), po vlastitom su se izboru, nahođenju i ljubavi dodatno angažirali za ovaj osobit oblik školskog rada kojim se obogaćuje i oplemenjuje osobni život kao i svakidašnji život škole i lokalne zajednice.

Tijekom održavanja natjecanja, pored već objavljenih općih dokumenata, uvidom na web stranice naše škole – domaćina natjecanja, svi zainteresirani će moći saznati sve potrebne podatke o županijskoj razini natjecanja.

Osnovna škola Stubičke Toplice bit će domaćin županijske Smotre projekata iz područja Nacionalnog programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo u 2018. godini.

Sve podatke o državnim natjecanjima zainteresirani prvenstveno trebaju tražiti na web stranicama već spomenutih agencija (AZOO i ASOO).

Vjerujemo da će naši učenici i njihovi mentori i ove godine na svim nivoima postizati vrijedne rezultate kao i do sada.

Tajnica škole:

Mirjana Lolić